Кондитерские

Загрузка маркеров
Найти адрес:

Русский
Английский
Чешский
Немецкий
Торты на заказ
Кухня
Детская игровая зона
Проведение торжеств

Чехия, Чехия, ул. Jednosměrná 315 Kamenice Nová-Hospoda 251 68

Pod záštitou Medovníku originál jsme pro vás a vaše děti otevřeli restauraci s cukrárnou PanCake

Factory. Ráj všech labužníků ruské a americké kuchyně, milovníků sladkého se nachází v Kamenici u Prahy.
Domácí atmosféru restauraci dodává masivní dřevěný nábytek a teplo domácího krbu.
Pro děti je připraven dětský koutek a televize s bohatým výběrem pohádek. V patře naší restaurace se nachází retro salonek kde se pohodlně usadí 32 hostů.
V tomto krásném prostředí je možnost zorganizovat přátelské, rodinné večírky, oslavy, firemní školenínebo si jen tak zazpívat karaoke.

Чехия, Чехия, ул. Strašnická 1326/18, Praha 10 - Hostivař, 10200

Tорт "Медoвник оригинал" является оригинальным изделием нашей компании. Этот торт проник на рынок Чешской Республики в 1997 году. Успешно зарекомендовавший себя торт, продаётса в ЧР и некоторых странах Европы. Наш торт, являетса одной из любимых домашних сладкостей словянских народов. Изготовляетса из природных продуктов, таких как: мёд, молочный крем, грецкие орехи и т.д. Придерживаясь условий хранения торта, "Медoвник оригинал" сохраняет своё вкусовое качество, аж 21 день день до даты, которую можете видеть на коробке "упаковке" торта.

Чехия, Чехия, ул. K Červenému dvoru 24 Praha 3 Žižkov , 130 00
Чехия, Чехия, ул. Jugoslávských partyzánů, 19

Fox&Deer – je domácí cukrářství. Máme otevřeno po – pá od 7.00. do 19.00 a v sobotu od 9.00 do 19.00. Do 13.00 nabízíme snídaňové menu. Také pečeme na objednávku dle vašeho výběru a zařídíme i dovoz, kam bude potřeba. V případě zájmu volejte nebo pište na adresu.

Zde je výběr z několika mých specialit: citronový dort se sněhovými pusinkami, mrkvový dort, lanýžové zákusky, macarons, tiramisu, cheesecake, sladké a slané koláče a další pochoutky, ale uvítáme i vaše nápady. Přijďte se svým přáním a já se ho pokusím realizovat!

 

Яндекс.Метрика