Детские сады

Загрузка маркеров
Найти адрес:

Русский
Английский
Чешский
Немецкий
Тип учреждения

Чехия, Чехия, ул. Na Vrcholu 1a/1955 130 00 Praha 3
Чехия, Чехия, ул. České družiny 1671/9 160 00 Praha 6 все адреса

Детский центр Бамбино задумывался и работает так, чтобы нам, Вам, а главное "нашим" детям было в нём комфортно как дома. Верим, что нам удалось создать великолепную, приветливую и творческую обстановку. Каждый день наши воспитатели, медицинские работники и носители иностранных языков уделяют максимум внимания и заботы маленьким детям. Мы гордимся, что "Бамбино" аккредитовано Министерством образования Чешской Республики, что позволяет нам удерживать стоимость услуг доступной без ущерба для воспитательного процесса. Мы будем рады, если Вы посетите наш сайт или придёте к нам в гости!

Чехия, Чехия, ул. Praha Jana Masaryka 627/31 120 00 Vinohrady

HAPPY CHILD - BABY STUDIO A MATEŘSKÁ ŠKOLA
S JAZYKOVÝMI TŘÍDAMI

Mateřská škola HAPPY CHILD s 10letou tradicí nabízí služby
baby studia (pro děti do 3 let) a třídy pro děti od 3 let
vedené v češtině, angličtině a francouzštině.
Škola je zaměřena na zdravý životní styl a lásku k přírodě.
Vede děti k rozvoji jejich osobnosti a přijímání kompetencí,
které usnadňují další vzdělání.

Чехия, Чехия, ул. Na Dlážděnce 732/50 Praha 8 Troja 182 00
Чехия, Чехия, ул. Novoborská 371/10 190 00 - Praha 9 все адреса

"Kde je radost, tam je smích"

A s radostí se žije i v naší soukromé školce, která již od roku 1992 pomáhá v prvních krůčcích za poznáním dětem nejen zdravým, ale úspěšně integruje i děti se speciálními potřebami.

Naše školička není velká, ale setkáte se zde s porozuměním, citlivým přístupem a příjemnou atmosférou.

 

 • Otevřeno od 7 do 19 hodin
 • Kvalifikovaný pedagogický personál
 • 20 let historie ProFamily
 • Vlastní vzdělávací program
 • ProFamily je první soukromou školkou otevřenou v ČR
 • Rodinné prostředí školky a ryze Česká firma.
 • V síti MŠMT a kontrolována Českou školní inspekcí
 • Hodnocení našeho programu jako nejlepšího v ČR
Чехия, Чехия, ул. Kosmická 537, Praha 4-Háje, 149 00 все адреса

Jsme anglická mateřská školka se sídlem v Praze.

 • V Praze máme dvě pobočky - Háje a Hrnčíře

 • Jsme školka aplikující metodu Montessori, velmi také podporujeme enviromentální vzdělávání (Bio strava, ekologicky šetrné prostředky)

 • Zajišťujeme prázdninový program po celou dobu letnch prázdnin

 • NOVĚ Od září 2011 jsme otevřeli také českou školičku na pobočce Háje

 • Nabízíme velké množství kroužků také pro dětičky, které do naší školky pravidelně nedochází (Judo, keramika, plavání, jóga,...)

 • Zajišťujeme také školní družinu pro školáčky

 

 

Proč si vybrat English Wonderland

 • Prvotřídní péče

  individuální přístup, ke kterému patří láska, starostlivost a porozumnění každému dítěti zvlášť

 • Jsme zkušený tým odborníků

  vysoce kvalifikovaní učitelé a rodilí mluvčí s dlouholetými zkušenostmi

 • Děti se baví

  celodenní výuka anglického jazyka zábavnou formou a široká nabídka doplňujících aktivit

 • Neznaslost jazyka není překážkou

  pozvolný a citlivý start pro děti, kteří nastupují do školky bez znalosti angličtiny

 • Nasloucháme vám

  rodiče jsou naši klienti, přátelé a poradci

 • Vedeme k samostatnosti a zodpovědnosti

  vychováváme děti k samostatnosti a schopnosti samostatného myšlení

 

Чехия, Чехия, ул. Na Dolnici 526/42, Praha 5, Stodůlky

Kdo jsme

Veselá školka je prestižní školka 21. století s individuálním přístupem a špičkovým vzdělávacím programem. Veselá školka byla založena v roce 2008 se záměrem přinést dětem, ale i rodičům nový, hravý a zajímavý způsob výuky. Celý projekt Veselé školky je koncipován s důrazem na individuální přístup. Dbáme na výběr lektorů a stejně tak se snažíme dětem vytvořit příjemné prostředí. Chceme, aby bylo veselé, zábavné a hravé a děti se u nás cítily dobře. To vše v kombinaci s odbornou péčí a efektivitou vzdělávání.

Чехия, Чехия, ул. Praha 13 Stodůlky Diabasová 15

Česko-anglická školka

Česko-anglická školka DOMEČEK je plná spokojených dětí od 18 měsíců do 7 let. Vytváříme podnětné místo pro rozvoj Vašeho dítěte, kde se děti cítí spokojeně, bezpečně a šťastně. Děti vedeme k samostatnosti a odpovědnosti, učíme je se navzájem respektovat, spolupracovat a pomáhat si. Sídlíme v prostorné vile se zahradou. Zakládáme si na nízkém počtu dětí na jednoho učitele 

Nástup do školky je pro dítě velká změna. Nezáleží tolik na věku dítěte jako spíš na jeho zkušenostech. Potřebnou adaptaci je třeba dopřát každému dítěti. Naši pedagogové Vám díky svým zkušenostem rádi poradí, jak vstup Vašeho dítěte do společnosti dobře zvládnout.

Anglická školka

Angličtinu si u nás děti osvojují velmi přirozeně. Součástí našeho týmu jsou rodilí mluvčí, se kterými děti pracují minimálně 3 půldny týdně. Nejmenší děti v blocích angličtiny pracují s originálním, ručně vyrobeným maňáskem medvídkem Teddym. 

Чехия, Чехия, ул. Václava Rady 1453/7 Praha 5 Zbraslav 156 00

Soukromá mateřská škola Rotunda je předškolní zařízení, které vzniklo v roce 2008, nabízející péči a program pro děti ve věkové kategorii 1.5 -6 let.

Děti se učí trávit čas v kolektivu, kde věkově různá skupina dětí supluje věkové přirozené prostředí na hřišti, mezi kamarády, ale také v rodině, kde mezi sourozenci je vždy věkový rozdíl.

Program je připravován pro starší děti, které pak "táhnou" k výkonům, schopnostem, sociálním dovednostem také děti mladší. V současné době jsme připraveni nabídnout kvalitní výchovně-vzdělávací program pro všechny děti předškolního věku, včetně přípravy na vstup do školy.

Děti jsou rozděleny do dvou tříd, a to podle věku a schopnosti adaptace a zralosti zařadit se do dětského kolektivu. V třídě Malíčků jsou děti od1.5 - 3 let. Tato třída má kapacitu 12 dětí a o tuto skupinu se starají 3 učitelky. Ve třídě Palečků jsou děti 3-6 let, u kterých se již předpokládá zapojení se do výchovně vzdělávacího programu a klade se důraz na samostatnost. Třída má kapacitu 17 dětí, o které se starají 2 učitelky.  Pro obě třídy je denně připravován bohatý program adekvátní věku a schopnostem dětí.

Чехия, Чехия, ул. Vratislavova 12 128 00, Praha 2 – Vyšehrad
Чехия, Чехия, ул. Praha 12 Urbánkova 3347/2

Mateřská škola Montessori je trojtřídní předškolní zařízení, všechny třídy školky jsou heterogenní.

Připravené prostředí tříd je vybaveno pestrým didaktickým materiálem, podporujícím přirozený vývoj dítěte. Budovu MŠ obklopuje zahrada s novými hracími prvky. Mateřská škola je položena mezi modřanským sídlištěm s místním názvem Na Beránku a původní vilkovou zástavbou. Příjemné okolí dotváří chráněné území Modřanské rokle, jenž svírá Libušský potok a lesnaté údolí Komořanského potoka. Vzdělávací metodou dle p. Marie Montessori pracuje pedagogický kolektiv od škol. roku 1999/2000.

Чехия, Чехия, ул. Kozlovská 9 160 00 Praha 6 все адреса

Duhovka, s.r.o. je mezinárodní školka otevřená dětem různých národností, což přirozeně vytváří podnětné dvojjazyčné prostředí a přímý kontakt dětí s angličtinou a češtinou. Školka je součástí uceleného vzdělávacího systému Duhovka pro děti a mládež od 3 do 19 let.

Děti se s cizím jazykem setkávají a postupně si ho osvojují v reálných a přirozených souvislostech každodenního života. Jazyk zde naplňuje jednoznačný komunikační cíl, který je dětem z daného kontextu jasně srozumitelný nebo lehce odvoditelný. Opakované přiřazování určitých výrazů k situacím kopíruje způsob osvojování mateřského jazyka a ukazuje se tak jako nejpřirozenější a nejefektivnější metoda výuky cizího jazyka.

Předškolní děti integrované v bilingvním prostředí jsou připraveny pokračovat ve vzdělávacím procesu v podobných podmínkách, např. v soukromých jazykových či anglických školách.

Spolupracujeme s pedagogy, kteří ve výchově dětí preferují kreativní a partnerský přístup. V prostředí mateřské školy vystupují jako pozorovatelé, partneři a scénaristé dětských aktivit. Podporují a povzbuzují děti na jejich cestě k poznání, a pomocí osvědčených didaktických postupů pro ně připravují optimální prostředí maximálně stimulující jejich rozvoj.

Чехия, Чехия, ул. Praha4 Kunratice Lesni 654
Чехия, Чехия, ул. U krčské vodárny 415/14 Praha-Krč, 140 00 все адреса
Чехия, Чехия, ул. Praha-6, divoka sarka libocka 84
Яндекс.Метрика